Ηλεκτρική τροφοδοσία GE PACSystems RX3i IC695PSA040 40Watt τροφοδοσία 120/240VAC ή 125VDC
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: GE
Αριθμό μοντέλου: IC695PSA040
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Μάρκα:
GE
Αριθμό μοντέλου:
IC695PSA040
Μάρκα:
Μοντέλο:
IC695PSA040
Σύστημα:
Pac
Τύπος:
Τροφοδοτικό
Τάση:
120/240 VAC ή 125 VDC
κατηγορία:
PLCs
Προϊόν:
διακομμένος
Εξουσία:
40Watt
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
Ηλεκτρική τροφοδοσία GE RX3i 40Watt
Μοντέλο υπερβολικής ισχύος PACSystems RX3i
IC695PSA040 120/240VAC τροφοδοσία
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Καινούργιο στο αρχικό κουτί
Χρόνος παράδοσης:
2-3 εργάσιμες
Όροι πληρωμής:
T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς:
100
Περιγραφή προϊόντων
Ειδικότερα
Ονομαστική τάση
Πεδίο τάσης εισόδου
120/240 VAC ή 125 VDC
85 έως 264 VAC
100 έως 300 VDC
Δύναμη εισόδου
(Μέγιστο με πλήρες φορτίο) 70 Watt μέγιστο
Τρέχοντας ρεύμα 4 Amps, 250 χιλιοστά δευτερόλεπτα το πολύ *
Δύναμη εξόδου 40 W συνολικό μέγιστο
5.1 VDC = μέγιστο 30 Watt
3.3 VDC = μέγιστο 30 Watt
Η μέγιστη διαθέσιμη συνολική ισχύ εξόδου εξαρτάται από την θερμοκρασία του περιβάλλοντος αέρα, καθώς
Δείχνεται.
Η τάση εξόδου 24 VDC: 19,2 VDC έως 28,8 VDC
5.1 VDC: 5,0 VDC έως 5,2 VDC (ονομαστικό 5,1 VDC)
3.3 VDC: 3,1 VDC έως 3,5 VDC (3,3 VDC ονομαστικό)
ρεύμα εξόδου 24 VDC: 0 έως 1,6 Amps
5.1 VDC: 0 έως 6 Amps
3.3 VDC: 0 έως 9 Amps
Απομόνωση (εισροή προς το υπόστρωμα): 250 VAC συνεχώς, 1500 VAC για 1 λεπτό
Ρίππελ (όλες οι εξόδους) 150 mV
διακόπτεται
Τερματικά καλωδίωσης Κάθε τερματικό δέχεται ένα καλώδιο 14 AWG έως 22 AWG.
ρεύμα ανά τερματικό 6 Amps
Αριθμός της αλυσίδας PSA040
Προμήθειες
Μέχρι 4
Εισαγωγή
εύρος 85 έως 264 VAC ή 100 VDC έως 300 VDC.
Η τροφοδοσία αυτή παρέχει τρεις εξόδους:
+5,1 έξοδος VDC.
+24 VDC έξοδος ρελέα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την τροφοδότηση κυκλωμάτων στις μονάδες αναμετάδοσης εξόδου.
+3,3 VDC. Αυτή η έξοδος χρησιμοποιείται εσωτερικά από τις μονάδες RX3i με αριθμό καταλόγου IC695.
Ιστορικό αναθεώρησης
Περιγραφή της ημερομηνίας αναθεώρησης της ενότητας
IC695PSA040M Νοεμβρίου 2020 Ενημέρωση κατασκευής.
IC695PSA040L Σεπ 2019
Μετά την απόκτηση του προϊόντος από την Emerson, έγιναν αλλαγές για να εφαρμοστούν
κατάλληλη επωνυμία και καταχώριση του προϊόντος με την απαιτούμενη πιστοποίηση
Καμία αλλαγή στο υλικό, τη διαδικασία, τη μορφή, την προσαρμογή ή τη λειτουργικότητα.
σε μορφή-στοιχία-λειτουργικότητα
IC695PSA040J Μάιος 2013 Αυξάνει το περιθώριο των ανιχνευτών τάσης 5V και 3.3V για την πρόληψη σφαλμάτων PS
κατά την ενεργοποίηση.
IC695PSA040H Αυγούστου 2012 Επιλύει ένα πρόβλημα με την ενεργοποίηση κάτω από ελαφριά φορτία.
IC695PSA040G Ιούνιος 2011
Η τροποποίηση του υλικού βελτιώνει την ευαισθησία στην ακτινοβολία RF και αφαιρεί την
απαίτηση εγκατάστασης συστημάτων ελέγχου που χρησιμοποιούν αυτό το προϊόν σε γείωση μετάλλου
Το περιβλήμα πρέπει να συμμορφώνεται με την οδηγία EMC της ΕΕ.
IC695PSA040F Σεπ. 2006
Προηγούμενες εκδόσεις αυτής της τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας κατά καιρούς απέτυχαν να
ενεργοποίηση όταν εγκατασταθεί σε ένα 16-Slot Universal Backplane, IC695CHS016.
λύνει το θέμα.
IC695PSA040E Μαρτίου 2006
Η έκδοση D αυτής της τροφοδοσίας (IC695PSA040D) ανέφερε λανθασμένα ότι ήταν
Η παροχή ενέργειας PSA140, προκαλεί σφάλμα διαμόρφωσης.
Η έκδοση Ε και οι εκδόσεις πριν από τη D αναφέρουν σωστά την ταυτοποίησή τους.
IC695PSA040A Οκτώβριος 2005 Αρχική κυκλοφορία
Ηλεκτρική τροφοδοσία GE PACSystems RX3i IC695PSA040 40Watt τροφοδοσία 120/240VAC ή 125VDC 0
Πληρωμή:
Δεχόμαστε πληρωμές μόνο από επαληθευμένους λογαριασμούς με επιβεβαιωμένη διεύθυνση.
Πληροφορίες παράδοσης:
Τα προϊόντα που αποστέλλονται εντός 2-7 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της πληρωμής
Παρακαλούμε αφήστε έναν αριθμό τηλεφώνου για την έγκαιρη παράδοση.
Παρακαλούμε σημειώστε:
Όροι πώλησης:
Δεχόμαστε επιστροφή 30 ημερών για αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων.
Σχετικά με εμάς:
Επικοινωνήστε μαζί μας:
Μπορείτε να κάνετε κλικ στην σελίδα "επικοινωνία με τον πωλητή", να μας στείλετε μασάζ.
Το αίτημά σας θα απαντηθεί εντός 12 ωρών.
ΑΛΛΑ ΠΡΟΔΟΤΑ ΤΑΥΤΟΥ
Γιασάκαβα Μότορ, Οδηγός SG- Mitsubishi Motor HC-, HA-
Μονάδες Westinghouse 1C, 5X- Emerson VE, KJ-
Μηχανή Honeywell TC-, TK- Fanuc A0-
Ροζμάουντ 3051- Yokogawa EJA-
Πρόσωπο επικοινωνίας: Anna
Ε-mail: wisdomlongkeji@163.com
Τηλέφωνο: +0086-13534205279
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%