Yaskawa ολοκαίνουργια servo drives SGDS-15A05A Βιομηχανία αρχικό κουτί
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: Yaskawa
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: SGDS-15A05Α
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Μάρκα:
Yaskawa
Πιστοποίηση:
CE
Αριθμό μοντέλου:
SGDS-15A05Α
Μάρκα:
Αριθμό μοντέλου:
Τύπος:
Σερβοκίνοι
Βάρος:
50,00 λίβρες
Κατάσταση:
ΝΕΟ
Εγγύηση:
1 έτος
Κατηγορία:
Προϊόντα
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
Βιομηχανία Πρωτότυπο κουτί Yaskawa Servo Drive
SGDS-15A05A Υπηρετικοί κινητήρες Yaskawa
Ετικέτα Yaskawa Servo Drive
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Νέο σε αρχικό κουτί
Χρόνος παράδοσης:
3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:
Τ/Τ
Δυνατότητα προσφοράς:
50
Περιγραφή προϊόντων
Περιγραφή:
Πρότυπο: SGDS-15A05A
Δύναμη: 1,5 kW (1500w)
Εισαγωγή: 3Ph 200-230V 50/60Hz 7,3A
Έξοδος: 3Ph 0-230V 0-300Hz 11,6A
Βάρος: 1,98 κιλά
Γενικά χαρακτηριστικά της γραμμής Sigma 3
Περιοχή ισχύος από 0,03 έως 7,5 kW
Επικοινωνία σε πραγματικό χρόνο MECHATROLINK-2
Εξοικονόμηση δαπανών με ανταγωνιστικές τιμές προϊόντων και ολοκληρωμένη λειτουργικότητα
Υψηλής ακρίβειας έλεγχος κίνησης
Μεγαλύτερη ανταπόκριση εύρους ζώνης (απόκριση συχνότητας βρόχου έως 600 Hz)
Ομαλό έλεγχο σε χαμηλές στροφές του κινητήρα, χάρη στην υψηλότερη ανάλυση κωδικοποιητή
Νέες αναβαθμίσεις εξαλείφουν τις δονήσεις και βελτιστοποιούν την απόδοση της μηχανής
Εγκατάσταση πιο γρήγορα
Λειτουργεί ομαλά σε υψηλές ταχύτητες, με ελάχιστες δονήσεις
Διασύνδεση επικοινωνίας: (Devicenet, Profibus κλπ.)
Πλήρως κλειστή επιστροφή
Διεθνές πρότυπο UL, πιστοποιημένο cUL, συμβατό με το CE
220V γραμμές κινητήρα σερβο: SGMMJ, SGMAS, SGMPS, SGMGH, SGMSS
Yaskawa ολοκαίνουργια servo drives SGDS-15A05A Βιομηχανία αρχικό κουτί 0
Για τα προϊόντα που πουλάμε ((Μονάδα, Servo Drives και άλλα προϊόντα)
Yaskawa ολοκαίνουργια servo drives SGDS-15A05A Βιομηχανία αρχικό κουτί 1
Γιασακάβα, οδηγός SG-
Η Mitsubishi Motor HC, HA-
Μονάδες Westinghouse 1C, 5X-
Έμερσον Β.Ε., Κ.Τζ.
Χάνιγουελ, ΤΚ, ΤΚ...
Γενικές Ενότητες IC -
Αναμεταδότης Yokogawa EJA
Yaskawa ολοκαίνουργια servo drives SGDS-15A05A Βιομηχανία αρχικό κουτί 2
Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία μας:
Η εταιρεία μας βρίσκεται στο κέντρο της Κίνας, περιοχή Luohu Shenzhen, επαρχία Guangdong.
Πριν αγοράσετε τα προϊόντα, οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζετε:
1Η εταιρεία μας δέχεται T/T και Paypal και άλλες μεθόδους πληρωμής.
2Ποιότητα:
3- Ώρα επιστροφής:
Εξυπηρέτηση εκτός ωρών λειτουργίας με επιπλέον χρέωση.
4Συσκευή και χειρισμός:
Τα αντικείμενα συσκευάζονται με ασφάλεια σε ειδικά συσκευασμένα κουτιά για προστασία.
5. Ναυτιλία
(1) Στέλνουμε παγκοσμίως με UPS, FedEx, DHL ή φορτηγό όταν χρειάζεται.
Ερωτήσεις και απαντήσεις
* Επαθής, έμπειρη και υψηλής εκπαίδευσης ομάδα Ε & Α και πωλήσεων.
* Λογική τιμή και αξιόπιστα προϊόντα, επιδέξια και προσεκτική συναρμολόγηση.
* αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και γρήγορη υπηρεσία μετά την πώληση·
* Τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή, μπορεί να έρθει με προσαρμοσμένη ρύθμιση.
* Προσφέρουμε εγγύηση ενός έτους κατά την παράδοση.
* Θα προσφέρουμε έγκαιρη απάντηση για τις ηλεκτρονικές ερωτήσεις από τους χρήστες στο εξωτερικό.
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
0%
0%
0%