W200M3CFCY4Y7 WESTINGHOUSE Advantage Εκκινητής 3-ΠΟΛΙΚΟΣ Μη-Αντιστρεπτός Nema 3-Φάσεων
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: WESTINGHOUSE
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: W200M3CFCY4Y7
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Μάρκα:
WESTINGHOUSE
Πιστοποίηση:
CE
Αριθμό μοντέλου:
W200M3CFCY4Y7
Μάρκα:
Άμπερα:
90
Εγγύηση:
1 ΕΤΟΣ
Τετάρση σπείρας:
120Vac
Σειρά:
Χειροκρότημα
Χρώμα:
μαύρο / άσπρο / γκρι
Τύπος τροχιάς:
Μαγνητικός
Τάση Max:
600
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
Westinghouse Advantage Starter motor
3-pole non-reversing servo motor
Nema 3-phase industrial motor
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Νέο αρχικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης:
3-5 εργάσιμη ημέρα
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα προσφοράς:
50
Περιγραφή προϊόντων
  • W200M3CFCY4Y7 WESTINGHOUSE Advantage Starter 3-POLE Non-Reversing Nema 3-Phase
  • Οι προδιαγραφές είναι οι εξής:
    Μαγνητικός εκκινητής κινητήρα, NEMA Μέγεθος 3, 90 amps, 3 πόλοι, μη αναστρέψιμος, με πηνίο 120VAC που λειτουργεί στα 60Hz. Υποστηρίζει πλήρη τάση έως 600VAC, διαθέτει τυπική προστασία υπερφόρτωσης και διαθέτει ανοιχτό σχεδιασμό χωρίς περίβλημα. Επιτρέπει την άμεση εκκίνηση και διακοπή, ανήκει στη σειρά Advantage και έχει μικρότερο φυσικό μέγεθος σε σύγκριση με άλλους τύπους. Οι μέγιστες ονομαστικές τιμές ιπποδύναμης είναι: 25 HP στα 200VAC τάση κινητήρα, 30 HP στα 230VAC τάση κινητήρα και 50 HP στα 460/575VAC τάση κινητήρα. Τα εύρη έντασης πλήρους φορτίου κινητήρα (FLA) είναι 9,90-90,00 για συντελεστή υπηρεσίας (S.F.) 1,15-1,25 και 10,80-90,00 για συντελεστή υπηρεσίας 1,0.
  • Γρήγορες λεπτομέρειες:
  • W200M3CFCY4Y7
  • ADVANTAGE STARTER
  • 3-POLE
  • NON-REVERSING
  • NEMA SIZE 3
  • 3-PHASE
  • COIL VOLTAGE 120 VAC
  • 60 HZ
  • 90AMPS CONTINUOUS
  • 50HP MAX
  • W/O PHASE LOSS AND PHASE IMBALANCE PROTECTION
  • W/O GROUND CURRENT-SENSING PROTECTION
Εισαγωγή τηςτης
W200M3CFCY4Y7 WESTINGHOUSE Advantage Εκκινητής 3-ΠΟΛΙΚΟΣ Μη-Αντιστρεπτός Nema 3-Φάσεων 0
ΑΛΛΑ ΑΝΩΤΕΡΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑτηςτης
Yasakawa Motor, Driver SG-
Mitsubishi Motor HC-,HA-
Westinghouse Modules 1C-,5X-
Emerson VE-,KJ-
Honeywell TC-,TK-
GE Modules IC -
Yokogawa transmitter EJA-
Τα εμπορικά μας σήματατης
W200M3CFCY4Y7 WESTINGHOUSE Advantage Εκκινητής 3-ΠΟΛΙΚΟΣ Μη-Αντιστρεπτός Nema 3-Φάσεων 1
Wisdomlong Technology CO.,LTD
Όροι
1. Αποστέλλουμε σε όλο τον κόσμο και δεχόμαστε T/T και Paypal.
3. Χρόνος παράδοσης:
Η τυπική επεξεργασία παραγγελίας είναι 1-2 εργάσιμες ημέρες συν την επιλεγμένη μέθοδο αποστολής.
Διατίθεται υπηρεσία Rush και εκτός ωρών εργασίας με επιπλέον χρέωση.
4. Συσκευασία και Χειρισμός:
Τα αντικείμενα συσκευάζονται με ασφάλεια σε προσαρμοσμένα χαρτοκιβώτια αποστολής για προστασία.
Αποστολή
1. Αποστέλλουμε σε όλο τον κόσμο χρησιμοποιώντας UPS, FedEx, DHL ή Truck όταν χρειάζεται.
2. Καλέστε για να χρησιμοποιήσετε μια υπηρεσία αποστολής εκτός από αυτές που αναφέρονται.
Συχνές ερωτήσεις
* Παθιασμένη, έμπειρη και υψηλά εκπαιδευμένη ομάδα R & D και πωλήσεων;
* Λογική τιμή και αξιόπιστα προϊόντα, επιδέξια και προσεκτική συναρμολόγηση;
* Αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και γρήγορη εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
* Δια βίου τεχνική υποστήριξη, μπορεί να έρθει με προσαρμοσμένη ρύθμιση.
* Προσφέρουμε εγγύηση ενός έτους κατά την παράδοση.
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
0%
0%
0%