ABB 3BSE050091R20 PFEA112-20 2 Τεχνικές κυψέλες φόρτωσης Εισόδου τάσης και ρεύματος εξόδου A+B
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: ABB
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: 3BSE050091R20 PFEA112-20
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Μάρκα:
ABB
Πιστοποίηση:
CE
Αριθμό μοντέλου:
3BSE050091R20 PFEA112-20
Μάρκα:
ΥΦΑΔΙ
Χώρα προέλευσης:
Ιαπωνία
Μοντέλο:
3BSE050091R20 PFEA112-20
Εγγύηση:
1 ετών
Τάση λειτουργίας:
110 V
Συχνότητα εξόδου:
kHz 2
Βάρος:
0,2 kg
Υλικό:
από ανοξείδωτο χάλυβα
Θερμοκρασία:
-20 ° C έως +70 ° C
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
3BSE050091R20 βιομηχανική σερβο μηχανή
Pfea112-20 βιομηχανική σερβο μηχανή
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Νέο σε αρχικό κουτί
Χρόνος παράδοσης:
3-5 εργάσιμη ημέρα
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα προσφοράς:
50
Περιγραφή προϊόντων
Περισσότερες πληροφορίες:
Η προσομοίωση μπορεί να ρυθμιστεί σε ON ή OFF.
Η μονάδα προσφέρει ένα ευέλικτο εύρος τάσης λειτουργίας 230 VAC ± 10%, εξασφαλίζοντας απρόσκοπτη συμβατότητα με μια ποικιλία βιομηχανικών διαμορφώσεων και ενισχύοντας έτσι την λειτουργική ευελιξία. Διαθέτει επίσης χωρητικότητα συχνότητας εξόδου έως και 20 kHz, προσφέροντας απαράμιλλη απόδοση που επιτρέπει ακριβείς ρυθμίσεις για την εκπλήρωση των μοναδικών απαιτήσεων διαφορετικών εφαρμογών.