YASKAWA CACR-SR15SZ1SDY77 AC DRIVE 1.5KW 200V VS-800 σειράς 1.5kW 200VAC αναλογική είσοδος
Το CACR-SR15SZ1SDY77 είναι ένα AC Drive, 1.5KW 200V που κατασκευάζεται από την Yaskawa.και χρήση αυτοματισμού εργοστασίου.