R88M-G40030H-B AC Servomotor With INC Encoder 400W 200 VAC Without Key With Brake 3000rpm
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Πιστοποίηση: dose not supply
Αριθμό μοντέλου: R88m-g40030h-β
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Πιστοποίηση:
dose not supply
Αριθμό μοντέλου:
R88m-g40030h-β
Μοντέλο:
R88M-G40030H-B
Προέλευση:
Κίνα
Χρόνος ανοχής:
3-5 μέρες
MQO:
1
συσκευασία:
Χαρτοκιβώτιο
Κατάσταση:
Νέο πρωτότυπο
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
Σερβοκινητήρας AC 400W με φρένο
Βιομηχανικός κινητήρας με κωδικοποιητή
Σερβοκινητήρας AC 200VAC 3000rpm
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
ΝΕΟΣ στο αρχικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης:
5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής:
T / T
Δυνατότητα προσφοράς:
100%
Περιγραφή προϊόντων
R88M-G40030H-B AC Servomotor με INC Encoder 400W 200 VAC χωρίς κλειδί με φρένο 3000rpm