R88M-GP40030H-Z Συχνότητα 2 KHz Υψηλή ακρίβεια που παρέχεται από κωδικοποιητή 20 bit
Λεπτομέρειες προιόντος:
Τόπος καταγωγής: Ιαπωνία
Μάρκα: OMRON
Πιστοποίηση: CE
Αριθμό μοντέλου: R88m-gp40030h-ζ
Πληροφορίες λεπτομέρειας
Τόπος καταγωγής:
Ιαπωνία
Μάρκα:
OMRON
Πιστοποίηση:
CE
Αριθμό μοντέλου:
R88m-gp40030h-ζ
Μάρκα:
ΟΜΡΟΝ
Μοντέλο:
R88M-GP40030H-Z
Προέλευση:
Ιαπωνία
Κατάσταση:
Νέος
Δυναμικό:
120-460V
Εγγύηση:
1 Έτος
Επισημαίνω:
High Light
Επισημαίνω:
AC σερβομηχανισμό με κινητήρα
ηλεκτρική σερβο μηχανή
Πληροφορίες συναλλαγών
Ποσότητα παραγγελίας min:
1
Τιμή:
Διαπραγματεύσιμα
Συσκευασία λεπτομέρειες:
ΝΕΟΣ στο αρχικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης:
5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής:
T / T
Δυνατότητα προσφοράς:
100
Περιγραφή προϊόντων
Ενσωματωμένη ασφάλεια: πολλαπλές μονάδες κίνησης σε ένα ενιαίο κύκλωμα ανταλλαγής ασφαλείας
Πλήρης κλειστός βρόχος
Εισφορά διπλής εγγραφής
Ακριβής έλεγχος κίνησης σε μια συμπαγή οικογένεια servo drive.
• μοντέλα EtherCAT, ML-II και αναλογική/πυλητική servo drive
• Ασφάλεια σύμφωνα με το πρότυπο ISO13849-1 Επιδόσεων Επίπεδο D
• Υψηλή συχνότητα ανταπόκρισης 2 kHz
• Υψηλή ακρίβεια που παρέχεται από κωδικοποιητή 20 bit
• Ενσωματωμένος κωδικοποιητής πλήρους κλειστού βρόχου
• Αυτόματη ρύθμιση σε πραγματικό χρόνο
• Προστασία IP67 σε όλα τα μοντέλα
• Προγραμματισμός οδήγησης: ενσωματωμένη λειτουργία δεικτή στα μοντέλα αναλογικής/πυκνότητας
Αξιολογήσεις
• 120 VAC Μία φάση 50 W έως 400 W
• 230 VAC Μία φάση 50 W έως 1,5 kW
• 230 VAC Τρι φάση 2 kW έως 5 kW
• 460 VAC Τρι φάση 600 W έως 15 kW